Lusti Lastepood


  Korv

Vannimängud

Vannis olemise teevad lõbusamaks vannimängud!

KOHE SAADAVALSOODUSVannimäng Džungliloomad

Vannimängu Džungliloomad pakis on 18 looma kujukest. Nende abil saab vannitoa, sauna või dušinurga seinale terve džungli ehitada. Kujud on väga kerged mitteboorsest materjalist ja jäävad märjana sileda seina (klaas, vannitoaplaat, kipsplaat, värvitud vineer jms) külge. Rõõmsavärvilised kujukesed on erineva suurusega, nad ei ima vett ja on hallituskindlad. Kaasas võrgust kuivatuskott. Sobib vanusele 2+ aastat. Pakendi suurus 25x25x7 cm. Tavahind 12,70€
Hind:  10,80€  (Kood:LOOV-dzungel)

KOHE SAADAVALSOODUSVannimäng Liiklus

Vannimängu Liiklus pakis on 23 tee, liiklusmärgi ja auto osa. Nende abil saab vannitoa, sauna või dušinurga seinal harjutada liiklemist. Kujud on väga kerged ja jäävad märjana mitteboorse (klaas, vannitoaplaat, kipsplaat, värvitud vineer jms)pinna külge. Tooted ei ima vett ja on hallituskindlad. Kaasas võrgust kuivatuskott. Sobib vanusele 2+ aastat. Tavahind 12,70€
Hind:  10,80€  (Kood:LOOV-liiklus)

KOHE SAADAVALSOODUSVannipusle Park

Vannipusle Park pakis on 9 pusletükki. Nendest saab vannitoa, sauna või dušinurga seinale pildi kokku panna. Pusletükid on väga kerged, ja märjalt jäävad seina külge (on ka väga kergesti eemaldatavad). Toode ei ima vett ja on hallituskindel. Neid on ka tore randa kaasa võtta. Mängi liiva peal ja pärast pese puhtaks ning kuivata. Pusletükid on pakitud kuivatuskotti. Sobib vanusele 2+ aastat. Ei ole mõeldud närimiseks! Tavahind 9,50€. Soodushind kuni kaupa jätkub.
Hind:  8,50€  (Kood:LOOV-park)

KOHE SAADAVALSOODUSVannipusle Veemaailm

Vannipusle Veemaailm pakis on 15 pusletükki. Nendest saab vannitoa, sauna või dušinurga seinale pildi kokku panna. Pusletükid on väga kerged, ja märjalt jäävad seina külge (on ka väga kergesti eemaldatavad). Toode ei ima vett ja on hallituskindel. Neid on ka tore randa kaasa võtta. Mängi liiva peal ja pärast pese puhtaks ning kuivata. Pusletükid on pakitud kuivatuskotti. Sobib vanusele 2+ aastat. Ei sobi närimiseks! Tavahind 9,50€. Soodushind kuni kaupa jätkub.
Hind:  8,50€  (Kood:LOOV-vannip1)

KOHE SAADAVALSOODUSVannipeegel

Vannipeegel kala või krabi, millega on vannis ohutu mängida. Toode kleepub märjana vanni seinale. On hallituskindel. Vanusele 12+ kuud. Tavahind 8,80€. Soodushind kuni kaupa jätkub. Valik kala või krabi kirjuta palun tellimuse kommentaari.
Hind:  7,80€  (Kood:LOOV-peegel)
dpd
dpd
lastekas.ee
© Lusti Lastepood / OÜ Kodukliima 2018