Lusti Lastepood


  Korv

Vannimängud

Vannis olemise teevad lõbusamaks vannimängud!

KOHE SAADAVALVannimäng Džungliloomad

Vannimängu Džungliloomad pakis on 18 looma kujukest. Nende abil saab vannitoa, sauna või dušinurga seinale terve džungli ehitada. Kujud on väga kerged mitteboorsest materjalist ja jäävad märjana sileda seina (klaas, vannitoaplaat, kipsplaat, värvitud vineer jms) külge. Rõõmsavärvilised kujukesed on erineva suurusega, nad ei ima vett ja on hallituskindlad. Kaasas võrgust kuivatuskott. Sobib vanusele 2+ aastat. Pakendi suurus 25x25x7 cm.
Hind:  11,00€  (Kood:LOOV-dzungel)

Vannimäng Naljakad loomad

Vannimängu Naljakad loomad pakis on 22 looma näo- ja keha kuju. Näiteks jänese pea saab panna konna kehale ja vastupidi. Kujud on väga kerged ja jäävad märjana mitteboorse (klaas, vannitoaplaat, kipsplaat, värvitud vineer jms) seina külge. Tooted ei ima vett ja on hallituskindlad. Sobib vanusele 3+ aastat.
Hind:  12,70€  (Kood:LOOV-loomad)

Vannimäng Ujuv kodu 3D

Vannimängu Ujuv kodu pakis on 15 osa. Aluse peale saab ehitada ruumilise majakese, mis ujub vees. Lisaks on komplektis kass, koer, puu, mees, naine, tüdruk, poiss ja auto. Tooted ei ima vett ja on hallituskindlad. Tooted on pakitud kuivatuskotti. Sobib vanusele 2+.
Hind:  10,60€  (Kood:LOOV-kodu)

Vannipusle Park

Vannipusle Park pakis on 9 pusletükki. Nendest saab vannitoa, sauna või dušinurga seinale pildi kokku panna. Pusletükid on väga kerged, ja märjalt jäävad seina külge (on ka väga kergesti eemaldatavad). Toode ei ima vett ja on hallituskindel. Neid on ka tore randa kaasa võtta. Mängi liiva peal ja pärast pese puhtaks ning kuivata. Pusletükid on pakitud kuivatuskotti. Sobib vanusele 2+ aastat.
Hind:  9,60€  (Kood:LOOV-park)

Vannipusle Veemaailm

Vannipusle Veemaailm pakis on 9 pusletükki. Nendest saab vannitoa, sauna või dušinurga seinale pildi kokku panna. Pusletükid on väga kerged, ja märjalt jäävad seina külge (on ka väga kergesti eemaldatavad). Toode ei ima vett ja on hallituskindel. Neid on ka tore randa kaasa võtta. Mängi liiva peal ja pärast pese puhtaks ning kuivata. Pusletükid on pakitud kuivatuskotti. Sobib vanusele 2+ aastat.
Hind:  9,60€  (Kood:LOOV-vannip1)
dpd
dpd
lastekas.ee
© Lusti Lastepood / OÜ Kodukliima 2018