Lusti Lastepood


  Korv

Õppemängud

Siit leiad mänge, mis muudavad õppimise huvitavamaks ja lihtsamaks. Soovitame õppemänge nii lasteaedadele kui koolide pikapäeva- või parandusõpperühmadele. Arendavaid mänge vaata ka lehelt

KOHE SAADAVALSOODUSLauamäng Seenele

Tõetruude seenepiltidega meeleolukas ja õpetlik lauamäng tervele perele. Reeglid on kolmele vanuseastmele: koolieelikud (al. 3 a), noorem kooliiga, vanem kooliiga ja täiskasvanud. Mängus saab lähemalt tuttavaks 24 seenega, õpib huvitavaid fakte seeneriigis toimuva kohta. Annab teadmisi seente välimuse, omaduste ja kasutusvõimaluste kohta. Hea võimalus õpetada lapsi ja ka ise õppida. Vanusele 3-99 a. Mängijaid 2-6. Mänguaeg kuni 30 min. Tavahind 28.00€.
Hind:  24,30€  (Kood:MAR-seen)

KOHE SAADAVALKaardimäng Tähtede sõda

Lõbus ja hariv kaardimäng, mis õpetab tähtedest aru saama ning neid omavahel võrdlema. Tänu lihtsale põhimõttele on mäng kergesti omandatav ning sobib hästi nii algajale kui edasijõudnud astronoomiahuvilisele. Komplektis on 54 erineva tähega kaarti. Mängijad võrdlevad omavahel tähtede massi, heledust, temperatuuri ning kaugust Päikesest, eesmärgiga teiste kaardid endale võita. Boonusena on mänguga kaasas astronoom Jaak Jaaniste poolt koostatud infovoldik, mis seletab meile lihtsas keeles milliste parameetrite alusel astronoomid tähti reastavad, millest kõik need kaartidel olevad arvandmed meile kõnelevad ning kuidas me erinevaid suurusi tähistame. Mängijaid 2-4, vanusele 6+ aastat, kestus 15-30 min.
Hind:  5,65€  (Kood:T-tahesoda)

Reis ümber söögilaua

Mis on „tou”? Kelle soolestik on pikem – inimesel või lambal? Kuhu koguneb rasv õunakujulisel rasvumisel? Kas nuikapsas on juurvili? Millest valmistatakse seitanit? Mida peaks tegema inimene, kellel on apopatodiafelatofoobia? Reisi ümber söögilaua ja saad teada! Mängus on kokku 1500 küsimust koos selgitustega, jaotatult kolme raskusastme vahel. Mängida saad kahel erineval mängulaual – nii, kuidas parasjagu tuju on. Lisaks mängulustile saad märkamatult uusi teadmisi toitude nimetustest, päritolust, valmistamisest, toitainelisest koostisest, toidu- ja toitumissoovitustest, Eesti ja teiste maade toitudest, toidunõudest, toidu ohutusest ja paljust muust toiduga seonduvast.
Hind:  19,80€  (Kood:Dada-reis)

Väike Taibu õpib ameteid (vene-est)

Kaardipakis kirjeldatakse tegelaskuju, töövahendite ja omadussõnade kaudu 25 erinevat ametit. Mäng arendab lapse loogilist mõtlemist, lugemisoskust ja käelist tegevust. Komplektis on 50 pildikaarti, 50 loovülesannet, 25 erinevat ametit, marker. NB! Venekeelsel mängul on tekstid nii vene- kui eestikeelsed, seega hea ka keeleõppeks. Vanusele 5+ aastat. Karbi suurus on 97x130x20 mm, kaal 180 g.
Hind:  9,35€  (Kood:Dada-ametidev)

Väike taibu 1 (vene-est)

50 tähelepanu, mälu ja loogilist mõtlemist arendavat kahepoolset pildikaarti. Mängu eesmärk on arendada loogilist mõtlemist, laiendada sõnavara, arendada kõnet ja grammatikat, harjutada lugemisoskust ja seoste loomise oskust. Ülesannete tekstid on trükitähtedes. NB! Venekeelsel mängul on tekstid nii vene- kui eestikeelsed, seega hea ka keeleõppeks. Sobib vanusele alates 3,5 a kuni algklassilasteni välja, sest osad ülesanded ja jutustamist soodustavad pildid on lihtsamad, osad raskemad. Karbi suurus on 8,6x13x2cm, kaal 173 gr.
Hind:  8,00€  (Kood:Dada-taibu1ev)

Väike taibu 2 (vene-est)

Loovkaardid Väike Taibu 2. Komplektis on 48 pildikaarti, millega saab läbi viia 4 erinevat mängu. Kui Väike Taibu loovkaardid vastasid küsimusele millal, siis Taibu 2 kaardid küsivad - mida. Mängude eristamiseks on kaardid kolme eri värvi taustaga, pildid on mõlemal kaardi poolel. NB! Venekeelsel mängul on tekstid nii vene- kui eestikeelsed, seega hea ka keeleõppeks. Vanusele 5+, 2-4 mängijat. Pakend 8,5x13x2 cm.
Hind:  8,00€  (Kood:Dada-taibu2ev)

Õpime numbreid ja arvutamist

Valmistu mängides kooliks. Karp sisaldab plaadikesi numbrite ja ülesannetega. Vanusele 4+.
Hind:  6,77€  (Kood:TAC-01953)

KOHE SAADAVALÕpime tundma kella

Mängu eesmärk on täita mängualused õigete plaadikestega. Karp sisaldab 24 kella-tegevuse plaadikest, 33 kaarti, 4 alusplaati, 1 kell plastikust seierite ja kinnitusnupuga. Vanusele 4+, mängijaid 1-4, mängu aeg 15 min. Tavahind 6,45€. Soodushinnaga karbil puudub ümbriskile.
Hind:  6,77€  (Kood:TAC-01954)

Õpime tundma tähti ja sõnu

Mäng on mõeldud tähtede õppimiseks mängides. Karbis on 8 kahepoolset mängualust, 99 täheplaadikest, 11 tühja plaadikest (varuks kui mõni täht kaduma läheb)ja riidest kotike. Vanusele 4+ aastat.
Hind:  6,77€  (Kood:TAC-01952)

Larsen suur plaatpusle numbrite õppimiseks

Suur plaatpusle numbrite õppimiseks, koosneb 10 tükist. Vanusele 4+. Suurus: 1 x 36.5 x 28.5 cm. Hoiatus: Ei sobi alla 3-aastastele!
Hind:  4,65€  (Kood:LAR-AR3)

KOHE SAADAVALLarsen suur plaatpusle Tähestik

Suur plaatpusle tähtede õppimiseks, koosneb 24 tükist. Vanusele 4+. Suurus: 1 x 36.5 x 28.5 cm. Hoiatus: Ei sobi alla 3-aastastele!
Hind:  4,65€  (Kood:LAR-LS8EE)

Lauamäng Matemaatika on lihtne

Mäng 8-15-aastastele ja vanematele, abiks matemaatikatehete õppimisel. Mäng on loodud selleks, et aidata koolilastel õppida läbi mängu nelja põhilist matemaatikatehet ning treenida peastarvutamise oskust lõbusalt ja võistlusmomenti pakkuval viisil. Mängureeglid on lihtsad. Mängu mängides veendud, et matemaatika õppimine on lihtne. Matemaatikaõpetajad soovitavad! Mängul on kolm erinevat raskustaset: I TASE 2-3 klassi õpilastele, II TASE 4-6 klassile, III TASE 7-9 klassile.
Hind:  12,00€  (Kood:AMMI-matem)

Lauamäng Tähestikumäng

4-7 aastastele mõeldud lauamängus õpivad lapsed tähti ja tähestikku lõbusal moel! Veereta täringut, liiguta nuppe mängulaual ja lahenda ülesandeid! Iga õnnestunud soorituse eest saad punktimärgi. Kui kõik märgid on kasutatud, mäng lõppeb. Neid kõige rohkem kogunud mängija on võitja! Mängukarbis on 50 kaarti, 2 puust täringut, 4 tähte - mängunuppu ja plastjalad, märkmepaber, pliiats, 25 kandilist täheplaati, 42 ümmargust punktimärki, 4 tähestikuplaati ja reeglid. Vanus: 4- 7 aastat, 2-4 mängijat.
Hind:  11,85€  (Kood:TAC-41167)

Plasto liiklusmärgid

Plasto liiklusmärgid, varre pikkus ca 9 cm. Komplektis 24 liiklusmärki. Vanusele alates 2 kuni 6 a. Pakend 20*15*5 cm.
Hind:  8,20€  (Kood:P-1924)

Puidust tähekoltsid

Eestis käsitsi valmistatud tähekotsid, männipuidust ja lapsesõbralike värvidega. Täishäälikud on punased, kaashäälikud rohelised ja sinised, sulghäälikud rohelised, võõrtähed mustad, paarisarvud punased, paaritud arvud sinised. Komplektis on 16 klotsi, pakendatud kilesse.
Hind:  12,00€  (Kood:KIR-klotsidE)

KOHE SAADAVALSeltskonnamäng What the Fruit!? Õige või väär?

See on nutikas, kuid samas lihtne seltskonnamäng, mis arendab kujutlusvõimet ja silmaringi. Mängija eesmärk on arvata ära meie imepärast maailma puudutavate absurdselt kõlavate faktide seast, millised on tõesed ning millised välja mõeldud. Täpsemad reeglid leiad mängukarbist. Kaartide all on ka õiged vastused. Näited: Šotimaa rahvuslooma võib tänapäeval kohata vaid loomaaias? Õige vastus - mütoloogilist ükssarve ei näe mitte kuskil. Vihmaussidel puudub süda? Õige vastus - vihmaussidel on 5 südant. Tomtato on taim, mis kannab korraga kartuleid ja tomateid? Jah, see on tõsi. Vikerkaar on tegelikult valge? Õige vastus - vikerkaar koosneb seitsmest põhivärvist. Mängus sisaldub: • 60 väitekaarti kokku 300 väitega,• 6+6 vastusekaarti,• 60 mängužetooni, • mängureeglite kaart. Mängijate arv 4-6, kestus 30+ min, vanus 16+.
Hind:  10,45€  (Kood:DaDa-fruit)

Smoby joonistustahvel rohel. metall

Smoby 2 poolne: kriidi/valge joonistustahvel on metalljalgadel. Pakend sisaldab 60 tarvikut. Kaasas magnettähed (väiketähed, suured trükitähed on võimalik eraldi juurde osta) ja -numbrid, kriidid ja marker. Kõrgus 125 cm. Enne kasutamist eemaldage pakend. Ettevaatust! See mänguasi sisaldab magneteid või magnetosi. Vastastikku või metalleseme külge tõmbuvad magnetid võivad inimkehas põhjustada tõsiseid või surmavaid vigastusi. Magnetite allaneelamisel või nende sattumisel hingamisteedesse pöörduge koheselt arsti poole. Säilitage kontaktandmed. Toote võib kokku panna ainult täiskasvanu. Toote värvid võivad erineda pakendil olevast.Hoiatus! Mängimine toimugu täiskasvanute järelvalve all. Mõeldud vanusele alates 3. eluaastast. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht Pakendi suurus: 71,5*60*10,5 cm
Hind:  73,50€  (Kood:SM-410101)

Smoby joonistustahvel roosa metall

Smoby 2 poolne: kriidi/valge joonistustahvel on metalljalgadel. Pakend sisaldab 60 tarvikut. Kaasas magnettähed (väiketähed, suured trükitähed on võimalik eraldi juurde osta) ja -numbrid, kriidid ja marker. Kõrgus 125 cm. Enne kasutamist eemaldage pakend. Ettevaatust! See mänguasi sisaldab magneteid või magnetosi. Vastastikku või metalleseme külge tõmbuvad magnetid võivad inimkehas põhjustada tõsiseid või surmavaid vigastusi. Magnetite allaneelamisel või nende sattumisel hingamisteedesse pöörduge koheselt arsti poole. Säilitage kontaktandmed. Toote võib kokku panna ainult täiskasvanu. Toote värvid võivad erineda pakendil olevast.Hoiatus! Mängimine toimugu täiskasvanute järelvalve all. Mõeldud vanusele alates 3. eluaastast. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht Pakendi suurus: 71,5*60*10,5 cm
Hind:  73,50€  (Kood:SM-410102)

Smoby tahvel puitjalgadega

Smoby kahepoolne (kriidiga kirjutamiseks/magnettähtedele) tahvel puidust jalgadega. Pakend sisaldab ühte markerit, kriite, magnettähti ja -numbreid. Kokkupanduna mõõdud 110x50x45 cm. Toote värvid võivad erineda pakendil olevast. Mõeldud vanusele alates 3 aastat.Kaal 3,200kg, pakendi suurus 56,4*46,4*9 cm Hoiatus: Ei sobi alla 3-aastastele! Tavahind 45,50€
Hind:  43,65€  (Kood:SM-028015)
dpd
dpd
lastekas.ee
© Lusti Lastepood / OÜ Kodukliima 2018