Lusti Lastepood


  Korv

Lauamängud

Lauamängud ja reisimängud on mõnusaks ajaviiteks ja arendavaks tegevuseks lastele ja kogu perele.
Lehe lõpust leiad ka mõned õuemängud. Vaata veel:

KOHE SAADAVALÕppekaardid Kus elavad loomad?

Kaardid mõeldud alates 2-aastastele lastele. Kus elab sipelgas, kus jääkaru? Kus aga pääsuke ja siil? Pakk sisaldab 15 tugevat pappkaarti 30 pildiga, millest saab moodustada kolmeosalise pusle. Avasta kümne vahva looma põnevad elupaigad! Kolmeosalise tervikpildi saab kokku panna kaarte ümbritseva värviriba järgi. Lapsele saab seletada, kus elavad pääsukesed, sipelgad, kotkad, mesilased, mutid, pingviinid, jääkarud, kalad, oravad, siilid. Ühe kaardi suurus 74x125 mm, ümardatud nurkadega, tervikpildi suurus 223x125 mm. Pakendi suurus 74x125x36 mm, kaal 225 gr.
Hind:  7,50€  (Kood:Dada-1032)

KOHE SAADAVALKaardimäng Loomapere

Õppekaardid Loomapere. Kes on kelle laps? Mängi loomalastega, leia üles nende vanemad ja lemmiktoit. Mängus on 15 pappkaarti 30 pildiga, millest saab teha 10 pildiseeriat. Kaardid on mõeldud 1–3 aastastele lastele. Mängukaartide suurus 74×125 mm, ümardatud nurkadega, tervikpildi suurus 223×125 mm. Karp 78x128 mm, karbi kaal 225 g.
Hind:  7,30€  (Kood:Dada-loomapered)

KOHE SAADAVALKaardimäng Puu- ja köögiviljad

Õppekaardid Õpime värve! Puu- ja köögiviljad. Puu- ja köögiviljadega mängides õpib laps hõlpsalt värve tundma. Mängus on 15 pappkaarti 30 pildiga, millest saab teha 10 pildiseeriat. Kaardid on mõeldud 1–3 aastastele lastele. Mängukaartide suurus on 74×125 mm, ümardatud nurkadega, tervikpildi suurus 223×125 mm. Karp 78x128 mm, kaal 225 g.
Hind:  7,30€  (Kood:DADA-puuviljad)

KOHE SAADAVALLauamäng Imagine Eesti

Imagine lauamäng kuulub mitmete riikide lauamängude TOP10 hulka ning on Prantsuse aasta mängu 2017 auhinna nominent. Nüüd on aeg lasta vaimul vabalt lennata ja näidata, kui hästi sa oskad läbipaistvate kaartide abil mõistatusi seletada! Nuputamiseks on üle 1000 mõistatuse! 1 Võta üks mõistatusekaart. Keegi teistest mängijatest nimetab Sulle ühe numbri ühest kaheksani. Selle numbriga mõistatust hakkavadki teised mängijad ära arvama. 2 Lugege teistele ette mõistatuse vihje. Nt kas tegemist on ametiga, filmiga, raamatuga, esemega. 3 Nüüd asetad mängualale kõik läbipaistvad kaardid, ja püüad neid üksteise peale, kõrvale pannes, kasvõi liigutades seletada (rääkida ei tohi!) oma mõistatust. 4. Kes kõige kiiremini mõistatuse ära arvab, saab ühe punkti. 5. Mängitakse 2 vooru. Võidab see, kes kogub kõige rohkem punkte. Komplektis on 60 läbipaistvat ja 65 mõistatusekaarti, 35 nuppu ja juhend. Mängijaid 3-8, vanus 12+, mängu aeg 30+ min. Karbi suurus 150x195x45 mm Hoiatus! Ei sobi väikeste osade tõttu lastele alla 36 elukuu. Lämbumisoht.
Hind:  17,70€  (Kood:Dada-Imagine)

KOHE SAADAVALTegevusraamat lapsele reisi ajal

Tegevusrohke raamat pakub piisavalt kaua tegevust. Saab otsida pildilt esemeid ja detaile, joonistada ja värvida, ühendada pilte punkthaaval, loendada ja nuputada. Lisaks erinevuste leidmine ja erinevad osavusmängud. Raamatu lõpus, viimastel lehekülgedel on mõistatuste vastused. Sisaldab palju kleebiseid. Hea ajaviitekaaslane lennukis, autos, rongis, bussis. Pliiatseid eraldi kaasas pole. Raamatus on 64 lehekülge ja suurus 215x250 mm
Hind:  8,00€  (Kood:DADA-reisiraamat)

KOHE SAADAVALSOODUSEesti mälumäng

Kui palju tead Sina Eestist? Uus Eesti Mälumäng on meeleolukas ja hariv lauamäng, mille kaudu ammutad teadmisi oma kaunist kodumaast! Mängulaual liigutakse õigete vastuste taktis. Valikvastused teevad õige lahenduse leidmise parasjagu lihtsamaks ning muudavad mängu igale vanusele põnevaks ja sobivaks! Küsimused jagunevad kuude valdkonda: ajalugu, teadus ja loodus, kultuur, sport, geograafia ja varia. Mängukarbis on 400 kaarti 800 valikvastustega küsimusega, mängulaud, 6 nuppu, plastjalaga küsimusmärk, 24 vastusmärki ja reeglid. Mõeldud vanusele alates 12+ aastat. Karbi suurus 25*25*6,5 cm. Soodushinnaga 1 karp, millel puudub ümbriskile. Tavahind 18,90€
Hind:  16,00€  (Kood:TAC-53759)

KOHE SAADAVALMängud paberi ja pliiatsiga

Liimköites raamat sisaldab 20 erinevat mängu, iga mängu jaoks mitu lehekülge, lehti saab välja rebida. Mängimiseks pliiatsiga, üksi või kahekesi. Raamatu suurus on 190 x 150mm, mõeldud algklasside lastele.
Hind:  6,90€  (Kood:Dada-paberijapli)

KOHE SAADAVALSOODUSSeltskonna-kaardimäng Tark mees taskus

"Kas tead N-tähega algavat lindu? Aga spordiala VÕI sõiduvahendit? Paku esimesena sõna, mis algab nõutud tähega ning vastab teemale. See on lihtne, lõbus ja arendav Eestis välja mõeldud seltskonna-kaardimäng, mis oma mõõtmetelt mahub käekotti või taskusse - nii saad mängida igal pool!. Mängu kestvus: 15+ min. Mängijate arv: 1-10. Soovituslik vanus: 7+. Tavahind 6,00€. Lühike video mängust. Loe lisa...
Hind:  5,20€  (Kood:Gol-Tarkmees)

KOHE SAADAVALTegevusraamat Talverõõmud

Sellest vahvast tegevusraamatust leiad palju huvitavat. Tegevust jagub garanteeritult üsna pikaks ajaks: otsimismängud; värvimine; joonistamine; kleebistega kaunistamine ja riietamine; mõistatamine; erinevuste leidmine. Vanusele 4+. Raamatus 64 lk + 4 lk kleepsu. Suurus 250 x 216mm Mõistatuste lahendused on raamatu viimastel lehekülgedel. Haara nüüd pliiats ja hakka pihta!
Hind:  7,50€  (Kood:Dada-talve)

Tundekaardid Emotsioonid

Mäng 3—7aastastele lastele. Tundekaardid on mõeldud selleks, et julgustada last oma emotsioone jagama. Kaartidel on kujutatud igapäevaseid olukordi, emotsioone ja reaktsioone, mis võivad sellistes olukordades tekkida. Kaartidel on 10 olukorda, 10 emotsiooni ning 10 võimalikku tegevust. Siin puuduvad valed ja õiged vastused, laps teeb ise temale õigena tunduva valiku. Ühe kaardi suurus 74x125 mm, ümardatud nurkadega, tervikpildi suurus 223x125 mm. Kaasas reeglileht koos näidisskeemiga. Karbi suurus 74x125x36 mm, kaal 225 g.
Hind:  7,50€  (Kood:Dada-1049)

KOHE SAADAVAL100 mängu õues ja toas

Kaardipakist leiad toredaid mänge, mida mängida üksi, kahekesi või veel suurema seltskonnaga näiteks sünnipäeval. Hüppa, jookse, joonista, arva! Tegevust jagub kuhjaga. Igal kaardil on mängu täpsed juhised. Vanusele 5+ aastat. Karbi suurus 98x 156x 26 mm, kaal 280 g.
Hind:  8,10€  (Kood:DaDAa-523)

KOHE SAADAVAL100 tegevust lapsele. Rongi eri

Uued tegevuskaardid on justkui 100 tegevust lapsele eriväljaanne. Karp on ohtralt täis rongiteemalisi ülesandeid, mida võib mängida autos, bussis, trammis, lennukis, rongis või lihtsalt vabal hetkel. Kaasas on nö. võlupliiats ehk kaarte saab taas ja taas kasutada. Vanusele 4+. Karbi suurus on 11,5x15,8x2,6 cm
Hind:  8,10€  (Kood:DADA-rongi)

KOHE SAADAVAL50 ülesannet nutikale lapsele

Selles tegevuskaartide pakis on 50 erinevat nupuülesannet, millega saad testida nutikust ning arendada loogilist mõtlemist. Kaartidega on kaasas võlupliiats – kaarte saab puhtaks pühkida ning korduvalt kasutada. Vanus: 7+, kaal 290 g.,karbi mõõdud: laius 113 mm, kõrgus 156 mm, sügavus 26 mm, kaartide suurus 98 mm x153 mm, ümardatud nurkadega.
Hind:  8,10€  (Kood:Dada-nutikale)

KOHE SAADAVAL50 optilist illusiooni

Kaardipakis on 50 imelist optilist illusiooni. Ehk teisisõnu, saate võimaluse kogeda, milliseid silmapetteid võivad luua ruumilised, geomeetrilised kujundid ja mustrid. Kõik pole nii nagu alguses paistab. Kaartide tagaküljelt leiad illusioonide selgitused. Vanusele 6+. Mängukarbi mõõdud: laius 100 mm, kõrgus 156 mm, sügavus 26 mm, kaal 295 g.
Hind:  8,10€  (Kood:DaDa-optil)

KOHE SAADAVALDoomino Tallinn

Mäng koosneb 81-st mänguklotsist, millel on kujutatud Tallinna tuntumaid vaatamisväärsusi ning kuuekeelsest mängujuhendist (eesti, vene, inglise, saksa, soome ja rootsi keeles). Mänguklots on 9x4,5 cm, ümardatud nurkadega. Klotsidel on lisaks pildile ka numbrid, mis hõlbustavad mängimist. Nii karp kui klotsid on 4-värvilise trükiga, kaetud mati laminaadiga, mis kaitseb kiire kulumise, määrdumise ja vigastuste eest. Mäng annab infot klotsidel kujutatud hoonete ja paikade kohta ning selgitab karbis oleva juhendi kaudu, milles seisneb iga objekti väärtus.
Hind:  8,00€  (Kood:Dada-Tallinn)

KOHE SAADAVALEesti mõistatused

Heade Eesti mõistatused - 50 kaarti 600 mõistatusega. Siin on nii klassikalised e. tavamõistatused (Üks hani, neli nina? - Padi.) kui ka tänapäeval väga levinud keerdküsimused e. naljaküsimused (Kuidas saab sõelaga vett kanda? - Kui vesi on jääs.) ja ettearvamatud liitsõnamängud ( Milline võti ei ava ühtki ust? - Noodivõti.) ning piltmõistatused. Ka õiged vastused leiad kaartidelt. Karbi suurus on 10,2x16x3cm, kaal 290 gr.
Hind:  10,10€  (Kood:LOOV-moistatus)

Eesti mõistatused inglise keeles

Teretulemast/Welcome! Piltmõistatused on nüüd saadaval ka inglise keeles. Tore kingitus oma turistist sõbrale või tuttavale!
Hind:  10,10€  (Kood:LOOV--moistIngl)

KOHE SAADAVALEesti Mõistatused vanamehe-eri

Vanamehe eriväljaanne pakub üle 300 mahlaka naljaküsimuse ja mõistatuse. Rahvapärased tekstid on avameelsed, mõnikord absurdsed ja kahemõttelised, kohati vanamehelikult tahumatud ja lihtsakoelised. Kaardid sobivad kasutamiseks mälumängudes, sünnipäevadel või lihtsalt lõbusa ajaviitena suuremates ja väiksemates seltskondades, vanusele 16+ aastat. Pakendi suurus 158x100x7 mm
Hind:  6,25€  (Kood:LOOV-vanamehe)

KOHE SAADAVALEesti Vanasõnad

"Head eesti vanasõnad" kaardipakist leiate nii vanemaid kui ka uuemaid vanasõnu headuse ja kurjuse, õige ja vale, tarkuse ja rumaluse, virkuse ja laiskuse, rääkimise ja vaikimise ning palju muu elulise kohta. Vanasõnad on jagatud nelja tüüpi ülesanneteks, mis sobivad lahendamiseks nii üksi kui ka mitmekesi. Mängulised ülesanded toovad põnevust ja nalja nii väiksemates kui ka suuremates seltskondades. Millised vanasõnad on peidetud pildile? Vaata lõbusaid pilte ja mõtle, milliseid vanasõnu on seal kujutatud (10 kaarti). Kus on lõpp...? Kus on algus...? Pane kokku õiged vanasõnad ja pildid (20 kaarti). Mis sõna on puudu? Nuputa, mis sõna on vanasõnast puudu? (18 kaarti). Kas tunned eurokeelt? Arva ära, millist vanasõna ametnik mõtleb (1 kaart).
Hind:  10,10€  (Kood:Loov-vanas)

Head Eesti liitsõnamängud

Liitsõnamängud on üks mõistatuste allvorme. Küsimuse vastuses on alati see sõna või sõnaosa, mida küsimuses kuuled. Igal kaardil on üks küsimus ja vastus (trükitähtedes). Nuputa ise või korralda võistlus! Võidab see, kes pakub õige või vaimukaima vastuse. Toode on valminud koostöös Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiivi ja folkloristika osakonnaga. Kaardipakis on liitsõnamõistatusi üle 200. Kaarte koos saatesõnaga kokku 111. Mängu saavad mängida ka eelkooliealised, sest tekstid on trükitähtedega! Karbi suurus: 90 mm x 50,5 mm, paksus 40 mm
Hind:  8,00€  (Kood:Loov-liitsonad)

KOHE SAADAVALHead Eesti mängud

Sellest kaardipakist leiate laia valiku mänge, mida saab mängida toas või väljas, talvel või suvel, üksi või hulgakesi. Siin leidub mänge nii noorematele kui vanematele mänguhuvilistele. Vähemtuntud mängud pakuvad avastamisrõõmu ja tuntumaid neist on taas hea meelde tuletada. Lisaks mängudele leiate kaardipakist valiku liisusalme. Neid loetakse mängude puhul, kus on vaja üks mängija teiste hulgast välja valida, määrata lugeja või püüdja, esimesena mängija jne. Igal kaardil on sümbol, mis tähistab, mitmekesi saab mängu mängida. Komplektis on 48 kaarti mängude ja liisusalmidega + 1 sisukorra kaart ja 1 saatesõna kaart. Pakendi suurus on 10 x 15,8 x 3 cm.
Hind:  10,10€  (Kood:Loov-headmangud)

KOHE SAADAVALKaardimäng Alias

Aliase sõnamäng - nüüd kaardimänguna! Ole tublim sõnaseletaja kui Su sõber! Taskumõõdus versioone Tacticu tuntumatest mängudest on hõlbus kaasa võtta kuhu iganes. Mängi neid eraldi või suurema mängu lisaosana - mängulust on tagatud alati! Karbis on 50 kaarti ja reeglid. Vanusele 7+, mängijaid 3-8. mängu aeg 10+ minutit. Karbi suurus 9*6*1,8 cm.
Hind:  3,00€  (Kood:TAC-41452)

KOHE SAADAVALKaardimäng Bandido

Koostöömäng Bandido. Bandido püüab jälle põgeneda. Ühendage oma jõud, et teda peatada! Mängu eesmärk on asetada oma kaardid nii, et kõik tunnelid oleksid blokeeritud ja Bandido ei saaks vanglast ära põgeneda. Kui see õnnestub, olete kõik koos mängu võitnud, kui aga üks või rohkem tunnelitest jääb blokeerimata ja kaardipakk saab otsa, siis Bandido põgeneb ja te kõik olete kaotanud. Mäng võib areneda ootamatutesse suundadesse ja väikesest mängulauast võib lausa väheseks jääda. Vanus: 6-99, mängijaid: 1-4, kestus 15 min, kaarte pakis 70 tk Karbi suurus: laius 65mm, kõrgus 110 mm, sügavus 30 mm
Hind:  8,20€  (Kood:Dada-bandido)

KOHE SAADAVALKaardimäng Junior Alias

Junior Alias sõnamäng - kaardimänguna! Seleta kaartidel olevaid sõnu ja arenda oma sõnavara! Võid mängida taskumõõdus mänge kus ja millal tahes. Mängi neid eraldi või suurema mängu lisaosana - mängulust on tagatud alati! Karbis on 50 kaarti ja reeglid. Vanusele 5+, mängijaid 5-8, mängu aeg 10+ minutit. Karbi suurus 9*6*1,8 cm.
Hind:  3,00€  (Kood:TAC-41453)

KOHE SAADAVALKaardimäng Pelle kapten

Kes saab esimesena kokku laevameeskonna, et lõbus merereis ette võtta? Kas sinu laevas on nii Kapten, tüürimees kui ka laevakokk? Seikle koos part Pellega, selles koolieelikutele mõeldud toredas kaardimängus. Karbi suurus 90x60x20 (mm). Vanusele 5+, 2-5 mängijat, mängu aeg 15 min.
Hind:  5,20€  (Kood:GOL-kapten)

KOHE SAADAVALKaardimäng Pelle rongijuht

Part Pelle on rongijuht! Aga teised loomad on reisijad. Mis loom leiab endale kõrvalt vagunist sõbra? Aga kes läheb järgmises vagunis maha? Seikle koos part Pellega, selles koolieelikutele mõeldud toredas kaardimängus. Karbi suurus 90x60x20 mm. Vanusele 4+, mängijate arv 2-5, mängu aeg 15. min.
Hind:  5,20€  (Kood:GOL-rong)

KOHE SAADAVALKaardimäng Tark laps taskus

ärg populaarsele Eesti kaardimängule Tark Mees Taskus. Ava lauale kaart ja otsi piltidelt sõnu, mis algavad paki pealmisel kaardil näidatud tähega. Jutusta piltide järgi või lihtsalt õpi tähti. Mängu saab kokku segada ka teiste sarja mängudega! Vanusele 6+, mängijaid 2-10, mängu aeg 15 min. Karbi suurus 90x60x20 mm.
Hind:  5,20€  (Kood:GOL-tarklaps)

KOHE SAADAVALKaardimäng Võlumets

Võlumets on strateegiamäng, mis nõuab tähelepanu ja loendamisoskust. Mängu eesmärk on leida esimesena lauale asetatud kaartidele peidetud seitse väikest tegelast. Igal kaardil võid neid leida kuni neli. Märkama peab öökulle, jõuluvanasid, konni ja haldjaid. Kõik kaardid moodustavad lõpmatu muinasjutulise metsamaastiku. Kel rohkem kaarte, on võitja. Karbi suurus: laius 65mm, kõrgus 110 mm, sügavus 30 mm. Vanus: 6-99, mängijaid: 2-5, kestus 15 min, kaarte pakis 60 tk
Hind:  8,20€  (Kood:Dada-mets)

KOHE SAADAVALLoovkaardid Väike taibu

50 tähelepanu, mälu ja loogilist mõtlemist arendavat kahepoolset pildikaarti. Mängu eesmärk on arendada loogilist mõtlemist, laiendada sõnavara, arendada kõnet ja grammatikat, harjutada lugemisoskust ja seoste loomise oskust. Ülesannete tekstid on trükitähtedes. Sobib vanusele alates 3,5 a kuni algklassilasteni välja, sest osad ülesanded ja jutustamist soodustavad pildid on lihtsamad, osad raskemad. Karbi suurus on 8,6x13x2cm, kaal 173 gr.
Hind:  8,00€  (Kood:Dada-Loov1)

Loovkaardid Väike Taibu õpib ameteid

Kaardipakis kirjeldatakse tegelaskuju, töövahendite ja omadussõnade kaudu 25 erinevat ametit. Mäng arendab lapse loogilist mõtlemist, lugemisoskust ja käelist tegevust. Komplektis on 50 pildikaarti, 50 loovülesannet, 25 erinevat ametit, marker. Vanusele 5+ aastat. Karbi suurus on 97x130x20 mm, kaal 180 g.
Hind:  9,35€  (Kood:DaDa-taibu3)

KOHE SAADAVALLoovkaardid Väike Taibu 2

Loovkaardid Väike Taibu 2. Komplektis on 48 pildikaarti, millega saab läbi viia 4 erinevat mängu. Kui Väike Taibu loovkaardid vastasid küsimusele millal, siis Taibu 2 kaardid küsivad - mida. Mängude eristamiseks on kaardid kolme eri värvi taustaga, pildid on mõlemal kaardi poolel. Vanusele 5+, 2-4 mängijat. Pakend 8,5x13x2 cm.
Hind:  8,10€  (Kood:Dada-Taibu2)

Magnetiga Laevade pommitamine

Karbis on kõik vajalik laevade pommitamiseks. Vanusele 5+ aastat. Tegemist on magnetmänguga, mis on pakendatud õhukesse metallkarpi (paksus 1cm, kõrgus 18,2 ja laius 10cm). Metallkarp ongi mängulauaks ja nuppudeks on magnetkinnitusega kerged mängunupud. Kuna magnet ei lase nuppudel ebatasasel pinnal liikuda, siis mängi kus iganes! - bussis, rongis, metsas, pargis.
Hind:  5,65€  (Kood:Dada-pommit)

Magnetiga Liiklusummik

Karbis on 20 mängu koos lahendustega. Vanusele 8+ aastat. Tegemist on magnetmänguga, mis on pakendatud õhukesse metallkarpi (paksus 1cm, kõrgus 18,2 ja laius 10cm). Metallkarp ongi mängulauaks ja nuppudeks on magnetkinnitusega kerged mängunupud. Kuna magnet ei lase nuppudel ebatasasel pinnal liikuda, siis mängi kus iganes! - bussis, rongis, metsas, pargis.
Hind:  5,65€  (Kood:Dada-Liiklusumm)

KOHE SAADAVALMagnetiga mäng Reis ümber maailma

Tuntud täringumäng Reis ümber maailma, vanusele 4+ aastat. Tegemist on magnetmänguga, mis on pakendatud õhukesse metallkarpi (paksus 1cm, kõrgus 18,2 ja laius 10cm). Metallkarp ongi mängulauaks ja nuppudeks on magnetkinnitusega kerged mängunupud. Kuna magnet ei lase nuppudel ebatasasel pinnal liikuda, siis mängi kus iganes! - bussis, rongis, metsas, pargis. Nuppe on mugavam edasi nihutada kui tõsta.
Hind:  5,65€  (Kood:Dada-reisymber)

KOHE SAADAVALMagnetiga Mõttemeister

Mõttemeister (värvikoodi arvamise mäng). Tegemist on magnetmänguga, mis on pakendatud õhukesse metallkarpi (paksus 1cm, kõrgus 18,2 ja laius 10cm). Metallkarp ongi mängulauaks ja nuppudeks on magnetkinnitusega kerged mängunupud. Kuna magnet ei lase nuppudel ebatasasel pinnal liikuda, siis mängi kus iganes! - bussis, rongis, metsas, pargis. Mäng sisaldab 2 mängulauda - "Salakood" koodi loojale ja "Lahendused" äraarvajale, 54 värvimagnetit (6 erinevat värvi), musti ja valgeid vihjemagneteid (kokku 40 tükki). Mängu eesmärk on võimalikult väheste kordade arvuga ära arvata värvikombinatsioon, mille vastasmängija on välja mõelnud. Mänguõpetus on eestikeelne. Mängijate arv 2, vanusele 6+ aastat.
Hind:  5,65€  (Kood:Dada-mottem)

Magnetiga Poomismäng

Sõnade arvamise mäng, mida varem on mängitud paberi ja pliiatsiga, vanusele 6+ aastat. Tegemist on magnetmänguga, mis on pakendatud õhukesse metallkarpi (paksus 1cm, kõrgus 18,2 ja laius 10cm). Metallkarp ongi mängulauaks ja nuppudeks on magnetkinnitusega kerged mängunupud. Kuna magnet ei lase nuppudel ebatasasel pinnal liikuda, siis mängi kus iganes! - bussis, rongis, metsas, pargis.
Hind:  5,65€  (Kood:Dada-poomine)

KOHE SAADAVALMagnetiga Trips-traps-trull

Kaks mängu karbis: Trips- traps- trull ja 4 ritta. Tegemist on magnetmänguga, mis on pakendatud õhukesse metallkarpi (paksus 1cm, kõrgus 18,2 ja laius 10cm). Metallkarp ongi mängulauaks ja nuppudeks on magnetkinnitusega kerged mängunupud. Kuna magnet ei lase nuppudel ebatasasel pinnal liikuda, siis mängi kus iganes! - bussis, rongis, metsas, pargis.
Hind:  5,65€  (Kood:Dada-trips)

KOHE SAADAVALNuputa ja lahenda 2

"Nuputa ja lahenda 2" sisaldab hulganisti uusi mõistatusi ja mänge, mis panevad su nutikuse ja loogilise mõtlemise proovile. Kirjuta vastused pliiatsiga kaartidele, need saad pärast puhtaks pühkida. Vanusele 9+ aastat. Mängukarbi suurus 113x 156x 26 mm, kaal 300 g. Kui vildikas saab tühjaks, on võimalik osta kontoritarvete poest kustutatav tahvlile kirjutamise marker. Kasulik oleks enne ostu proovida kui kergelt see puhastatav on, sest mõne firma markerid ei tule piisavalt hästi maha.
Hind:  8,10€  (Kood:DaDa-516)

KOHE SAADAVALReisimäng Tegevuskaardid 100 tegevust reisi ajal

100 tegevust lapsele reisi ajal või ka kodus ajaviiteks. Karbis on puhastatavad tegevuskaardid ja võlupliiats (tahvlimarker). Kaarte saab puhtaks nühkida ja jälle kasutada. Kaardi mõõt on 16 x 10cm, ümarate nurkadega. Kaardipakis on 50 kahepoolset kaarti, kus on ohtralt mõistatusi, mida lahendada, pilte mida joonistada ja asju mida märgata. Näiteks: Ühenda pliiatsiga need liblikad, kes on täpselt ühesugused; joonista robotile puuduvad osad; muuda see poiss piraadiks, kuningaks või vanaonuks; joonista ring ümber sellel, mis siia ei sobi; sildil on mõned tähed puudu, lisa need; mitu mootorratast sa teel märkad, varanduse labürint jne. Mäng pakub kindlasti huvi 1-2 klassi lastele ja ka väiksematele kui küsimused ette lugeda. Karbi suurus: 11,3*15,6*2,6 cm, kaal 320 gr.
Hind:  8,10€  (Kood:Dada-Reisi)

KOHE SAADAVALReisimäng tegevuskaardid Nuputa ja lahenda

Nuputa ja lahenda on Dada eelmise toote "100 tegevust reisi ajal" sarnane, kuid mõeldud juba koolis käivatele lastele (2-4 klass). Siin on rohkem nuputamist ja peamurdmist. Sisult on kaardid nii lõbusad kui ka harivad. Kaartidel on 72 ülesannet, matemaatika-, loogika- ja keeleülesanded. Kaasas on ka vastustekaardid, et oma nutikust kontrollida. Kaasas on võlupliiats (tahvlimarker) - kaarte saab puhtaks pühkida ja korduvalt kasutada. Karbi suurus: 11,3*15,6*2,6 cm, kaal 320 gr.
Hind:  8,10€  (Kood:Dada-Nuputa)

KOHE SAADAVALSeltskonnamäng What the Fruit!? Õige või väär?

See on nutikas, kuid samas lihtne seltskonnamäng, mis arendab kujutlusvõimet ja silmaringi. Mängija eesmärk on arvata ära meie imepärast maailma puudutavate absurdselt kõlavate faktide seast, millised on tõesed ning millised välja mõeldud. Täpsemad reeglid leiad mängukarbist. Kaartide all on ka õiged vastused. Näited: Šotimaa rahvuslooma võib tänapäeval kohata vaid loomaaias? Õige vastus - mütoloogilist ükssarve ei näe mitte kuskil. Vihmaussidel puudub süda? Õige vastus - vihmaussidel on 5 südant. Tomtato on taim, mis kannab korraga kartuleid ja tomateid? Jah, see on tõsi. Vikerkaar on tegelikult valge? Õige vastus - vikerkaar koosneb seitsmest põhivärvist. Mängus sisaldub: • 60 väitekaarti kokku 300 väitega,• 6+6 vastusekaarti,• 60 mängužetooni, • mängureeglite kaart. Mängijate arv 4-6, kestus 30+ min, vanus 16+.
Hind:  10,45€  (Kood:DaDa-What)

KOHE SAADAVALTaskutark Küsimused ja faktid. Sõidukid

Asjatundlikud küsimused masinatest ja sõidukitest, ajaloost ja tänapäevast, hobutrammidest Cadillacini. Kaardi ühel küljel on küsimus, pöördel vastus ning täiendav teave. Väikesed kaardid on tugevad ja kiletatud pinnaga. Komplektis on 50 kaarti. Vanusele 8+ aastat. Väikese kaardipaki suurus on 6,5 x 6,3 x 2 cm.
Hind:  5,50€  (Kood:Loov-soidukid)

Mängukaardid Maailma pealinnad

Kaardid on nummerdatud 1-6. Need tähendavad karistuspunkte, mis loetakse kokku mängu lõppedes. Kaartidel olevatele karistuspunktidele liidetakse need, mis eelnevalt on saadud valede vastuste eest. Võitja on mängija, kellel õnnestub käest panna kõik kaardid või kõige vähem karistuspunkte saanud mängija. Vanusele alates 3+. Karbi suurus 9,5*6*2 cm.
Hind:  2,10€  (Kood:TAC-40346)

SOODUSSeltskonna-kaardimäng Tark mees taskus 2

Kas tead N-tähega algavat näitlejat? Aga ansamblit, sportlast või raamatut? Järg populaarsele kaardimängule, kus seekord meelelahutuslikumad teemad. Et mäng veelgi põnevamaks teha, võib kokku segada eelmise versiooni kaartidega. Vanus 7+, mängijaid 1-10. Tavahind 6,00. Mõõt: 90x60x18 mm.
Hind:  5,20€  (Kood:Gol-tarkmees2)

KOHE SAADAVALABC loomad - reisimäng

ABC Loomad kuulub seeriasse Targa Lapse Reisimängud. Mängukomplekti kuuluvad mängulehed ja 2 pliiatsit, mäng on pakendatud väiksesse sulguriga kotti. Mängu eesmärk on kirjutada igasse lahtrisse vastava algustähega sõna (loom, lind, kala, putukas, roomaja). Lõbus ja loominguline tegevus nii lastele kui täiskasvanutele ja lihtne reisile kaasa võtta!
Hind:  3,80€  (Kood:GOL-loomad)

Choco - reisimäng

Isuäratav võidujooks, kus kogutakse kirsse ja maapähkleid! Lõbus mälumäng, mis sobib kogu perele. Komplektis: 16 Choco nuppu, 16 kartongketast, Choco täring, mängureeglid. Mängijaid: 2-4, mängu kestus: 15+ min. Mõeldud vanusele alates 3. eluaastast. Karbi suurus 17*11*6,5 cm
Hind:  7,80€  (Kood:TAC-54820)

KOHE SAADAVALKellatornid - reisimäng

Lõbus loogikamäng, kus võistkond asetab lauale kaks kaarti, millel olevate ülesannete järgi laotakse nuppudest tornid. Vajad kiiret mõtlemist ja teravat taipu, sest iga tehtud viga on vesi vastasvõistkonna veskile! Komplektis: 12 üksteise otsa sobivat plastist mängunuppu, kleepsu, 49 kaarti, 1 kartongkaart mängunupu pildiga. Mängijaid: 2 võistkonda või mängijat; mängu kestus: 15+ min. Mõeldud vanusele alates 8. eluaastast. Mõõdud: 17*11*6,5 cm
Hind:  7,80€  (Kood:TAC-54830)

KOHE SAADAVALKosmoselahing - reisimäng

Kosmoselahing on nagu laevade pommitamine, aga ruutude asemel on kuusnurgad ja laevade asemel teistsuguse kujuga kosmoselaevad. Täida vasakpoolne mänguala enda laevastikuga ning hakka pakkuma koordinaate, et vastase õhulaevu tabada. Kes esimesena vastase õhulaevad põhja laseb, on võitja. Komplektis mängulehed ning 2 harilikku pliiatsit. Pakendatud väiksesse sulguriga kotti.
Hind:  3,80€  (Kood:GOL-kosmosel)

Laevade pommitamine - reisimäng

Täida vasakpoolne ruudustik enda laevastikuga ning hakka pakkuma koordinaate, et vastase laevu tabada. Kes esimesena vastase laevad põhja laseb, on võitja. Komplektis mängulehed, reeglid, ning 2 harilikku pliiatsit. Pakendatud väiksesse sulguriga kotti.
Hind:  3,80€  (Kood:GOL-pommit)

KOHE SAADAVALSõnamäng poomine - reisimäng

Üks mängija mõtleb sõna või lause, teine hakkab tähti pakkuma. Kas arvad sõna ära enne kui pakkumiste arv otsa saab? Komplektis mängulehed, harilik pliiats, reeglid. Pakendatud väiksesse sulguriga kilekotti.
Hind:  3,80€  (Kood:GOL-poomine)

Yatzy - reisimäng

Veereta viite täringut ja seejärel võid soovi korral mõned täringud ümber veeretada. Nüüd otsi lahter, kuhu tulemus sobib ja märgi sinna punktisumma. Kui kõik lahtrid täis, arvesta summad kokku ning kellel enim punkte, on võitja. Komplektis mängulehed, 5 täringut ja 1 pliiats. Pakendatud väiksesse sulguriga kilekotti.
Hind:  3,80€  (Kood:GOL-yatzy)

Angry Birds viskemäng

Angry Birds Space - põnev viskemäng nii õues kui toas mängimiseks. Ehita klotsidest torn ja aseta põrsas selle tippu! Saada linnud ründelennule põrsa suunas! Mängukarbis on plastikust põrsas Frozen Pig, linnud Super Red Bird ja Lazer Bird, punktimatt, 5 puuklotsi, tähtedega tulemusvihik ja reeglid. Mängijaid 2+, vanusele 4+. Karbi suurus: 25*25*16 cm, kaal 780 gr.
Hind:  19,50€  (Kood:TAC-40849)

Klassikaline lauamäng Male

Klassikaline mäng, mille eesmärgiks on kuninga vangistamine. Metallist mängukarbis on 32 puidust malenuppu, (16 valget ja 16 musta), puidust malelaud ja reeglid. Puidust nuppude pikkus 3,5-7,5 cm olenevalt malendist., mängulaud 28x28 cm. Mängijaid: 2 Mõeldud vanusele alates 7 kuni 99. Karbi suurus 31*31*6 cm, kaal 1,560 kg.
Hind:  17,20€  (Kood:TAC-14001)

Klassikaline male

Klasskaline male mäng Karbis on korralik tugevast papist malelaud, valged ja mustad plastmassist malenupud (etturi kõrgus 3,5 cm). Malelaud on 33x33 cm, karbi suurus 33,5x20x3 cm.
Hind:  8,90€  (Kood:KIR-male)

Lauamäng Alias Ingliskeelne

Alias on sõnaseletusmäng, kus peab oskama väljenduda teiste sõnadega s.t kiireid vihjeid ja seletusi andes tuleb mängupartner panna ära arvama võimalikult palju sõnu.See on mitmekülgne sõnaseletusmäng, mis sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele. Mängukarbis on mängulauad, 400 sõnakaarti, liivakell, 6 mängunuppu ja mängureeglid. Mängijaid: 4 ja rohkem. Mänguaeg: u. 60 min. Vanusele 10+ aastat. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 25*25*6,5 cm
Hind:  16,00€  (Kood:TAC-53128)

Lauamäng Choco

Isuäratav võidujooks, kus kogutakse kirsse ja maapähkleid! Vajuta automaatsele täringule ja keera ümber isuäratavaid šokolaadinuppe, et leida nende alt kirss või maapähkel! Võidab mängija, kes kogub kõige rohkem šokolaadinuppe! Head mänguõnne! Mängukarbis on 16 šokolaadinuppu, 16 pildiga pappketast, Choco-täring ja reeglid. Mängijaid: 2-4, Mänguaeg: 25+ min. Vanusele alates 3. eluaastast. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 26,7*19,1*6 cm
Hind:  9,90€  (Kood:TAC-54550)

Lauamäng Juustu palun

Juustuga askeldamist tervele perele! Peatage need hiired! Peida nad läbipaistvate kaartide alla ja kogu juustumärke! See mäng pakub osalejatele põnevaid juustuseid võimalusi! Mängukarbis on: 4 mänguvälja osa ja selle raam, 55 juustukaarti, 22 plastümbrist ja juusturatast, 20 käpamärki, liivakell ja reeglid. Mängijaid: 2-5, Mängu kestvus: 20+ min.. Vanusele alates 7. eluaastast. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 25*25*6 cm
Hind:  13,90€  (Kood:TAC-54552)

Lauamäng Känguru

Napsa känguru enne kui ta peitu hüppab! Mängijad koguvad kängurusid vastavalt käest mängitud erivärvilistele kaartidele. Juba omandatud kängurusid võivad teised mängijad "varastada". Oma kängurut saab kaitsta, mängides lauale sama värvi kaardi. Võidab enim kängurusid kogunud mängija! Mängukarbis on: 55 kaarti, 11 erinevat värvi plastikust känguru, reeglid. Vanusele 5+ aastat, 3-6 mängijat. Mängu aeg 10 min. Karbi suurus 22*16*7,5 cm, kaal 320g
Hind:  6,20€  (Kood:TAC-01891)

Lauamäng Kabe

Traditsiooniline kabe mäng kahele mängijale. Mängu sobib alates 5 aastastele. Karbis on 12 valget ja 12 musta kabenuppu ja mängulaud. Hioatus! Ei sobi alla 3-aastastele. Toode sisaldab väikeseid osi, allaneelamisel lämbumisoht. Karbi suurus 34 x 20 x 3,2 cm
Hind:  7,70€  (Kood:KIR-0624)

Lauamäng Kass ja hiir; Autosõit

Mänguvaramu sarja "Vana hea lauamäng" kuuluv lauamäng Kass ja Hiir ning Autosõit. Karbis on 2 täringumängu, mida suure põnevusega mängiti siis, kui Sinu vanaise-vanaema olid lapsed. Nuppudega üle laua rännates: * Saad veeta lahedalt aega oma pere ja sõprade seltsis; * Õpid ennast valitsema, sest varem või hiljem saad tunda nii kaotusvalu kui võidurõõmu; * Harjud arvestama kaaslastega - ja seda oskust läheb sul vaja eluaeg; * Ja kui oled veel allameetrimees, siis õpid mängides ka arve kokku liitma. Karbis on 2 lauamängu, täring, mängunupud ja reeglid. Mängijaid 2-6, mängu aeg 20+ minutit. Vanusele 4+.
Hind:  6,45€  (Kood:TAC-52754)

Lauamäng Kassid köögis

Lõbus mälumäng väikelastele. Kassipojad jooksevad hiiri taga ajades mööda kööki, tekitades seal suure segaduse. Sinu ülesanne on nad kinni püüda! Viska värvitäringut ja püüa leida kassipojad! Kui leiad, hoia nad endale. Kuid kui leiad hiire, on sinu mängukord lõppenud. Hoidu kala eest, sest kui leiad selle, hiilib üks sinu kassipoegadest tema juurde! Mängija, kes kogub kõige rohkem kassipoegi, võidab mängu! Mängukarbis on: 30 papist litrit (10 punast, 10 sinist, 10 kollast), täring, kleepsud sellele ja reeglid. Vanusele 3+, mängijaid 2-4, mängu aeg 10+ minutit
Hind:  7,10€  (Kood:TAC-52662)

KOHE SAADAVALSOODUSLauamäng Kelgusõit ; Suusaretk

Mänguvaramu sarja "Vana hea lauamäng" kuuluv lauamäng Kelgusõit ning Suusaretk. Karbis on 2 täringumängu, mida suure põnevusega mängiti siis, kui Sinu vanaise-vanaema olid lapsed. Nuppudega üle laua rännates: * Saad veeta lahedalt aega oma pere ja sõprade seltsis; * Õpid ennast valitsema, sest varem või hiljem saad tunda nii kaotusvalu kui võidurõõmu; * Harjud arvestama kaaslastega - ja seda oskust läheb sul vaja eluaeg; * Ja kui oled veel allameetrimees, siis õpid mängides ka arve kokku liitma. Karbis on 2 lauamängu, täring, mängunupud ja reeglid. Mängijaid 2-6, mängu aeg 20+ minutit. Vanusele 4+. Tavahind 6,45€. Soodushinnaga karbil puudub ümbriskile.
Hind:  6,00€  (Kood:TAC-52755)

Lauamäng Laevade pommitamine

Klassikaline lauamäng kahele mängijale. Pommita vastase laevu ja uputa need enne, kui ta leiab Sinu laevad! Mängukarbis on: 2 mängulauda, 2 kartongvälja, 18 laeva, 2 raami medalitega, 198 mööda/pihtas mängumärki ja reeglid. Vanusele 7+ aastat. Mängu kestvus 30+ minutit. Karbi suurus 22*32*5 cm, kaal 0,920 kg.
Hind:  7,20€  (Kood:TAC-01970)

Lauamäng Las Vegas

Kui sa otsid põnevust, proovi täringuõnne Las Vegase tuledesäras! Külasta erinevaid kasiinosid ja võida raha! Mängukarbis: 40 täringut,54 rahatähte, 1 mängu alustaja kaart,6 kasiinot, reeglid Rootsi, Soome, Norra, Taani ja Eesti keeles. Mängijaid: 2-5; vanus: 8+; mängu kestvus: 30+ minutit Karbi suurus 27,5*19*5 cm.
Hind:  17,80€  (Kood:RAV-26901)

Lauamäng Laste Alias

Laste Alias on põnev ning arendav pildi- ja sõnaseletusmäng pisematele pereliikmetele! Seleta sõnu ja pilte kaasmängujale, ise seletatavat sõna kasutamata! Võid kasutada sünonüüme, vastandeid, vihjeid ja kasvõi häälitsusi selle asemel. Mäng sobib ka lastele, kes ei oska veel lugeda, sest iga sõna on kujutatud ka pildina. Mäng sisaldab lastele tuttavaid sõnu ja pilte. Mängukarbis on: mängulaud, 300 kaarti, 6 mängunuppu, liivakell ja reeglid. Mängijaid 4 ja rohkem, mängu kestvus 30+ minutit. Vanusele alates 5. eluaastast. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 25*25*6,2 cm
Hind:  13,70€  (Kood:TAC-53233)

Lauamäng Leiutajateküla parim kokk

„Leiutajateküla parim kokk“ on õpetlik Lotte-teemaline lauamäng al. 5-eluaastast. Mäng annab teadmisi söögitegemisest, erinevatest toiduainetest, treenib mälu, õpetab koostöö- ja kombineerimisoskust, veidi matemaatikat ja ka seda, et millegi saamiseks tuleb midagi vastu anda. Sobib nii väikesele mängijale, kui ka suuremale kokkajale. Mängijaid 2-5. Mänguaeg kuni 50 min.
Hind:  24,50€  (Kood:MAR-kokk)

Lauamäng Lotte pildikas

Lõbus täringuga kombineerimismäng lastele alates 3. eluaastast. Mängus on palju võimalusi, kuidas ühendada omavahel Lotte ja paljude tema sõprade pea-keha-jalad-jalatsid. Kokku on karbis 19 tegelast. Mängus on vaja nii õnne, nutikust kui ka head tähelepanuvõimet. Mängimine on lõbus nii sõpradega kui ka üksi! Mängijaid kuni 5. Mänguaeg kuni 50 min. Juhend kuues keeles.
Hind:  17,80€  (Kood:MAR-Lottepildika)

Lauamäng Mati matkamas; Pardimäng

Mänguvaramu sarja "Vana hea lauamäng" kuuluv lauamäng Mati Matkamas ning Pardimäng. Karbis on 2 täringumängu, mida suure põnevusega mängiti siis, kui Sinu vanaise-vanaema olid lapsed. Nuppudega üle laua rännates: * Saad veeta lahedalt aega oma pere ja sõprade seltsis; * Õpid ennast valitsema, sest varem või hiljem saad tunda nii kaotusvalu kui võidurõõmu; * Harjud arvestama kaaslastega - ja seda oskust läheb sul vaja eluaeg; * Ja kui oled veel allameetrimees, siis õpid mängides ka arve kokku liitma. Karbis on 2 lauamängu, täring, mängunupud ja reeglid. Mängijaid 2-6, mängu aeg 20+ minutit. Vanusele 4+.
Hind:  6,45€  (Kood:TAC-52753)

Lauamäng Mina olen... Alias

Kes ma nüüd olen? Mina olen... Alias paneb mängijad seda mõistatama kuni hoogsa lõpuni. Pane pähe peavõru ja kinnita sellele tegelaskaart. Seejärel püüab kaasmängija sulle vihjetega selgeks teha, kes su otsmikul äraarvamist ootab. Auhinnaks õige vastuse eest on samm edasi mängulaual. Pea meeles, et punkte teenid võimalikult kiiresti arvates! Mängukarbis on: 200 tegelaskaarti, mängulaud, 6 mängunuppu, liivakell, 6 plastist peavõru ja reeglid. Mängijaid 3-6, mängu kestus 20+ min, vanusele alates 12. eluaastast. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 25*25*6,2 cm
Hind:  13,90€  (Kood:TAC-54539)

Lauamäng Minu esimene Alias

Minu esimene ALIAS - mängi ja arenda kujutlusvõimet! Oskad sa seletada teiste sõnadega? Kus sa oled sellist asja näinud, kui suur see on ja milline see veel võib olla? Naudi mängu, suurenda sõnavara ja arenda kujutlusvõimet lõbusal ja mängulisel moel! Mängukarbis on: mängulaud, 192 kaarti, 8 mängukuju ja plastjalad, spinnerialus- ja nool, liivakell ja reeglid. Vanusele 3-7 a. Mängijaid: 3-8.
Hind:  16,00€  (Kood:TAC-41450)

Lauamäng Nõiakatel

Katla all on tuli ja õhus võlusõnade võbelus!Nõiakatel kutsub mängijaid näitlema, ära arvama ja loitsima! Selgitage esmalt võlusaua abil välja mängija, kes asub näitlema. Ta võtab katlast võlulitri ja esitleb näideldes sellel kujutatud tegelast, teised mängijad püüavad arvata, kelleks ta on muutunud. Nii näitleja kui õigesti arvanud mängija saavad punkti ja ühe litri. Esimesena viis punkti kogunud mängija on võitja! Kasuta oma kujutlusvõimet ja näitle, teeskle, esitle! Mängukarbis on: papist nõiakatel (4 osa), 66 võlulitrit, 50 võlukaarti, 6 võlusaua ja reeglid. Mängijaid: 3-6, Mängu kestvus: 30+ min. Vanusele 5 kuni 10 aastat. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 25*25*6 cm
Hind:  11,90€  (Kood:TAC-54548)

Lauamäng Nino Delfino

Lõbus delfiin pallidega hüljeste keskel hullamas. Kes esimesena kavaldab delfiini üle ja naaseb koju kahe palliga, ongi võitja! Mängijaid: 2- 4, mängu kestvus: ca. 20 minutit, vanusele 4 kuni 99 aastat. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 27*27*11 cm, kaal 1,080 kg
Hind:  20,10€  (Kood:RAV-22072)

Lauamäng Ookeani labürint

See on labürint, kus mängijad sukelduvad fantastilisse veemaailma. Koralliaias ja ookeanipõhjas avastad huvitavaid kalu, imelikke tegelasi ja erinevaid aardeid. Mänguks on kaks varianti: · Tavaline labürindi mäng · Eriliste kaartidega laiendatud versioon mängust Karp sisaldab: 1 mängulaud, 34 labürindikaarti, 24 pildiga mängukaarti, 4 mängunuppu (sukeldujat). Mängijaid: 2-4; Mängu ketsvus: 20-30 minutit. Mõeldud vanusele 7 kuni 99 aastat. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 27*37*6 cm, kaal 1,102 kg.
Hind:  19,45€  (Kood:RAV-26652)

Lauamäng Ringo Flamingo

Ringo Flamingo on lõbus lauamäng 2-4 mängijale, vanuses 5+. Mängu eesmärgiks on päästerõngaste abil päästa võimalikult palju flamingosid. Seda saab teha visates päästerõngaid flamingodele kaela. Mängukarbis on: 1 mängulaud, 7 flamingot ja 2 krokodilli, 4 paati, 48 päästerõngast ja 12 žetooni. Karbi suurus: 26,5*26,5*11 cm, kaal 940 gr.
Hind:  19,90€  (Kood:RAV-22209)

Lauamäng Rongisõit

Reisijate kohvrid on laiali neljas jaamas ümber rongiraja. Kas oled esimene, kes oma kohvri leiab? Hüppa rongi ja alusta reisi, et tuua oma kohvrid koju! Mängukarbis on: mängulaud, 12 kohvriplaati, 4 kogumisalust, puust rong, 12 mängunuppu, spinner + alus ja reeglid. Mängijaid: 2-4, Mängu kestvus: 20+ min., Vanusele alates 4. eluaastast. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 25*25*6,2 cm
Hind:  14,90€  (Kood:TAC-54543)

Lauamäng Sõnasõda

Tempokas sõnamäng! Pööra ümber liivakell, täida tähealus kaartidega, mõtle kiiresti välja sobiv sõna ja ütle see! Liivakella pööratakse uuesti enne iga uue sõna lausumist ja sa ei tea kunagi, kui kaua sul läheb aega tegutsemiseks enne, kui see tühjaks jookseb! Sõnasõda hoiab sind põnevil lõbusas tähtede ja sõnade maailmas! Mängukarbis on: nupualus, tähealus, 50 teemakaarti, 100 tähekaarti, liivakell, 6 mängunuppu ja reeglid. Mängijaid: 2-6, Mängu kestvus: 30+ min. Vanusele alates 8. eluaastast. Suurus 25*25*6 cm. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.
Hind:  13,90€  (Kood:TAC-54533)

Lauamäng Scotland Yard Juunior

Nutikad detektiivid on koondanud oma jõud, et niita maha Mister X, kes hiilib ringi Londoni tänavatel. Kas Sina oled võimeline avastama, kus ta järgmisena plaanib peatuda? Või pääseb Mister X jälle Su haardest? Scotland Yard´i lauamäng algajatele: kerge õppida, kiire mäng ja põnev kuni lõpuni välja! Mängijaid 2-4; Mängu ketsvus 15-20 minutit. Vanusele 6+.
Hind:  13,50€  (Kood:RAV-22289)

Lauamäng Täringualias

Viska täringuid ja moodusta neil olevatest tähtedest seletatavaid sõnu! Täringu-Aliase mängus vajad tavalisest rohkem õnne ja kiiret mõttelendu. Kõik mängivad samaaegselt, seetõttu on võistlus lõpuväljale jõudmise nimel põnevam kui kunagi enne! Et lisada põnevust veelgi, arvesta teemalitritega! Mängukarbis on: mängualus, täringukauss, 7 tähetäringut + 1 tühi jokkertäring, 19 teemalitrit, 8 mängunuppu, 8 värvimärki ja reeglid. Mängijaid: 3-8, mängu kesvus: 30+ minutit, Vanusele 7+ aastat. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 25*25*6,5 cm, kaal 0,6 kg
Hind:  16,20€  (Kood:TAC-41451)

KOHE SAADAVALSOODUSLauamäng Trendid ja elustiilid

Õpime mängides. Eestikeelses mängus on 300 küsimust ja fakti trendide ja elustiilide kohta.Teemad on kõrgmoest igpäeva elu-oluni. Nimeta 2 huulepulga koostisosa. Kas tead, millises riigis alustas ilmumist ajakiri Elli, või mis kuus toimub tavaliselt Monaco Vormel- 1 etapp? Kui ei, saad vastuse sellele ja paljudele teistele küsimustele mängust! Komplektis on küsimuste kaardid ja reeglid. Tavahind 9,15€. Soodushinnaga 1 ja viimane karp.
Hind:  7,60€  (Kood:TAC-02788)

Lauamäng Tsirkus karbis

Täringumäng Tsirkus, kus mõni loom aitab mängijal ülespoole liikuda ja mõni kukutab alla tagasi. Mängijaid 2-4, vanusele 3+ ja mängu aeg 30 min. Komplektis on mängulaud, 4 nuppu ja täring.
Hind:  8,40€  (Kood:KIR-00471)

KOHE SAADAVALLauamäng Tsirkus+ Maailmareis

Suur tugevast paist mänguplaat, mille ühel küljel on Tsirkusemäng ja teisel küljel Reis ümber ilma (ilma karbita suur mänguplaat). Komplektis on 16 nuppu (4 kollast, 4 punast, 4 rohelist, 4 sinist) ja täring. Plaadi ja pakendi mõõdud: 39x39 cm.Pakendiks on läbipaistev kile.
Hind:  7,60€  (Kood:KIR-00327)

Lauamäng Vikervennad

Vikervennad on värviküllane õnne- ja taibumäng. Mängu eesmärk on leida värvilistele sajajalgsetele sobivad paigad mängulaual. Kui värv, mis paistab läbi sajajalgse sees olevate aukude, ühtib ta enda värviga, oled leidnud talle õige koha! Esimene mängija, kel õnnestub asetada kõik oma sajajalgsed lauale on võitja. Mängus on 2 erineva raskusastmega mängulauda. Vallatu karvakoll sekkub mängu keerulisema variandi puhul. Kui Sul õnnestub katta karvakoll sajajalgsega, võid asetada lauale veel ühe oma värvilistest sajajalgsetest! Karbis on kahepoolne mängulaud, 28 papist värvilist sajajalgset ja reeglid. 2-4 mängijat, vanusele 4-8, mängu aeg 15+min.
Hind:  9,70€  (Kood:TAC-40560)

Lauamängud Kabe + Male karbis

Klassikaline mäng kahele. Komplekti kuulub 64 ruuduline mäguväli ja 32 kabenuppu, mille pöördel on malendite sümbolid. Vanusele 5+. Karbi suurus: 35x20x3 cm, kaal 410 gr.
Hind:  8,50€  (Kood:KIR-00488)

Lotte doomino

Vahva lauamäng 2-6 mängijale alates 3 aastast. Mängukarbis on 28 Lotte- teemalist doominokaarti. Mängu eesmärgiks on doominokaardid õigesti üksteise kõrvale asetada.Võitjaks on mängija, kes esimesena kõik oma kaardid lauale on pannud. Karbi suurus on 24*19*6 cm, kaal 476 gr. Vanusele 3+ aastat. Uue doomino kood on 21166. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht
Hind:  9,15€  (Kood:RAV-22175)

Lotte Loto 2

Mängu eesmärgiks on koguda endale kõik kaardid, mis sobivad mängija lototahvliga. 1-4 mängijat, vanusele 3+. Karbis on 4 lototahvlit, 36 kaarti ja juhend.
Hind:  9,15€  (Kood:RAV-22176)

Mäng Pingviinide jäämägi

Kõikuv ja libe jäämägi, millele tuleb ettevaatlikult pingviine seisma panna. Pingviinid aga võivad väiksemagi käevääratuse tõttu tagasi alla libiseda. Proovi saada kõik pingviinid mäele! Põnev käeosavusemäng, mida saab ka üksi mängida. Mäng sobib ka noorematele kui 5a. 1-6-le mängijale, vanuses 5-99a. Mängu aeg: 15 min.
Hind:  16,45€  (Kood:RAV-22080)

Mäng Torn

Osavusmäng, kuhu kuulub 48 puidust klotsi. Torn asetatakse lauale otse karbist. Mängija võtab tornist ettevaatlikult ühe klotsi, nii et torn ümber ei kukuks. Nüüd paneb ta selle torni ülemisse osasse. Kõik mängijad teevad seda kordamööda. Mängija, kes viimasena asetab klotsi torni tippu ilma et see ümber kukuks, on võitja. Plekk-karbis. Vanusele 7+. Karbi suurus 19*9*9 cm, kaal 620 gr.
Hind:  9,10€  (Kood:TAC-14004)

Mattel Scrabble originaal sõnamäng (eestikeelne)

See on lihtne, kuid hariv mäng. Mängu põhimõte on täheklotsidest sõnade koostamine, seejuures annavad erinevad tähed erineva arvu punkte ning punktisumma sõltub ka sõnade asetusest mängulaual. Scrabble on suurepärane seltskonnamäng, mida on lõbus mängida kogu perega või sõpradega. Nagu on näidanud Eesti Meistrivõistlused koolinoortele, saavad häid tulemusi ka 1. klassi õpilased. Mängukoplektis on 4 klotsialust, 102 täheklotsi, puuvillasest riidest klotsikott, mängulaud ja mängujuhend. Lühike video mängust. Vanusele 10+
Hind:  25,50€  (Kood:MA-Y9625)

Memo Zoo 1

Memo mängus on abi heast mälust. Pööra kaarte ja proovi leida niipalju paare kui võimalik! Mängu eesmärgiks on koguda võimalikult palju kaardipaare ehk kaks kaarti sama pildiga. Mängukarbis on 72 kaarti ja reeglid. Vanusele 3+ aastat. Karbi suurus on 22*22*5,2 cm, kaal 0,560 kg.
Hind:  5,90€  (Kood:TAC-41441)

Memo Zoo 2

Memo mängus on abi heast mälust. Pööra kaarte ja proovi leida niipalju paare kui võimalik! Mängu eesmärgiks on koguda võimalikult palju kaardipaare ehk kaks kaarti sama pildiga. Mängukarbis on 72 kaarti ja reeglid. Vanusele 3+ aastat. Karbi suurus on 22*22*5,2 cm, kaal 0,560 kg.
Hind:  5,90€  (Kood:TAC-52676)

Memory Cars 2

Leia kaardile sarnane paariline. Võitja on enim kaardipaare kogunud mängija. Mängukarp sisaldab 48 kaarti. Vanusele 4+, mängijaid 2-4, mängu kestvus 30 + minutit. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.
Hind:  4,15€  (Kood:DIN-62139)

Memory Pipi

Mängukarp sisaldab 72 pildikaarti (36 paari). Vanusele 4+; 2-8 mängijat. Karbi suurus 19* 19* 5 cm. Õigete paariliste leidmine meeldib väikelastele ja treenib nende nägemismälu. Kaardid on pildipoolega laual ja kordamööda laualt kaarte võttes tuleb leida sarnase pildiga kaardipaar.
Hind:  10,20€  (Kood:RAV-22204)

Pöörane Alias

Natuke pöörane viis mängida sõnamängu. Kas suudad seletada ilma naerma hakkamata. 200 erinevat sõnaseletuse viisi. Näiteks: sõnade - nuuksuma, vanne ja kiusatus - seletamisel kasuta iga kolmanda sõnana EI. See on võistkondlik mäng, milles peab sõnu teiste sõnadega seletama. Tiimikaaslased peavad sõna ära seletama enne kui liivakellal aeg otsa saab. Mängukarp sisaldab: kahepoolne mängulaud, 6 mängnuppu, 200 kaarti ja liivakell. NB! Mängu on võimalik veelgi põnevamaks muuta Nutika Aliasega (art 40341) Nutikas ja Pöörane. On neil midagi ühist või on tegu täielike vastanditega? Kui sul on nii Nutikas kui Pöörane Alias, saad keerata mängulaual teise poole ning mängida Nutikalt Pöörast või Pööraselt Nutikat Aliast! sellisel juhul näitab mängulaual see värv, millel seisad, millist mängu mängitakse.
Hind:  10,65€  (Kood:TAC-40294)

KOHE SAADAVALReisimäng Alias

Tavalise Aliasega analoogne sõnaseletusmäng reisiformaadis. Karbis on plokk mänguväljadega, 50 kahepoolset kaarti, pliiats, liivakell, reeglid. Mängu aeg: 30+ min. 4 või rohkem mängijat. Vanusele 7+. Karbi suurus on 18,5*11,5*4 cm, kaal 200 gr. Viimane karp!
Hind:  5,50€  (Kood:TAC-01936)

KOHE SAADAVALReisimäng Kabe ja Morris

Kabe & Morris Need kaks klassikalist lauamängu arendavad loogilist- ja strateegilist mõtlemist. Kabet on võimalik mängida mitmel eri viisil - klassiklaiste reeglite järgi või sellisel moel, kus mängijad ei eemalda oma nuppe mängulaualt. Morrist mängitakse vastavalt välja töötatud reeglitele. Mängukarp sisaldab 2 mängulauda, 24 mängunuppu kahes värvis, mängujuhendit. Vanusele 8+. Karbi suurus 18,5*11,5*4 cm, kaal 140 gr.
Hind:  3,70€  (Kood:DIN-76145)

Reisimäng Väike male

Klassikaline mäng puidust mängulaua ja nuppudega. Mängukarbis on 32 puidust nuppu (16 valget, 16 musta), mängulaud ja reeglid. Mängijaid 2. Vanusele 7+ aastat. Suurus 17*17*5 cm, kaal 340 gr.
Hind:  6,55€  (Kood:TAC-14024)

TAC Õuemäng Yatsy

Tuntud täringumäng, mida mängitakse viie täringuga. Mängu eesmärgiks on saada võimalikult palju mängulehel märgitud numbrikombinatsioone. Võitja on mängija, kes peale mängulehe täitmist on saanud kõrgeima punktisumma. Kasutusjuhend karbis. Mäng sisaldab: 5 puidust täringut, mõõdus 5,5*5,5*5,5 cm, punktilehed, reeglid. Tactic õuemäng Yatsy
Hind:  23,20€  (Kood:TAC-40210)

TAC Viskemäng Mölkky

Mölkky on lihtne, kuid sportlikku hasarti pakkuv täpsusviskemäng õues mängimiseks. See on seltskonnamäng, milles võivad osaleda nii noored kui vanad, mehed kui naised. Võib moodustada võistkonnad või mängida individuaalselt. Vaata tutvustavat videot mängust.
Hind:  39,50€  (Kood:Tac-52501)

Tactic õuemäng Kubb

Viikingite puust õuemäng! Kubb on populaarne õuemäng, kus eesmärgiks on kubb-kurikaga pikali visata puust kubb-klotse. Kukuta klotsid ja kuningas! Kuid pea silmas: kui kuningas langeb enne kui klotsid, võidab mängu vastane! Kubb on segu keeglist, hobuserauamängust ja malest, seda võib mängida nii üksikult kui võistkonniti. Meeldejäävad mänguhetked on tagatud! Mängukomplektis on: 1 kuningas, 10 klotsi, 6 viskekurikat, 4 piirimärki ja reeglid. Vanusele alates 8. eluaastast. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht. Karbi suurus 22,5*22,5*10,2 cm
Hind:  16,90€  (Kood:TAC-53576)

Tactic lauamäng iKNOW

iKNOW on hasartne ja teravmeelne lauamäng, mis ühendab teadmised ja taktika. Võid võita, teades vastuseid küsimustele, aga ka ennustades sõprade tarkust vastata õigesti. Parima tulemuse saavutad, kui panustad mõlemasse võimaluse. iKNOW uudne mänguidee pakub rohkem kui tavaline mälumäng. Vasta õigesti, panusta sõprade teadmistesse, võida mäng! iKNOW sisaldab 1600 küsimust neljast teemaderingist. Mängu 4800 vihjet aitavad järk-järgult leida õige vastuse. Mängijaid: 2-6, mängu kestvus: 45+ min. Mängukarbis on: 400 küsimuskaarti, mängulaud,iKNOW märgid (6 tk), iBET märgid (6 tk), läbipaistev teemamärk, litrid (25 musta, 25 valget) ja reeglid. Vanusele 15+ aastast. Karbi suurus 22*22*8 cm, kaal 1,130 kg.
Hind:  18,80€  (Kood:TAC-53465)

KOHE SAADAVALSOODUSVallatu Alias

Vallatu ALIAS on ülemeelikult lõbus uusversioon populaarsest sõnaseletusmängust. Selles mängus tuleb sõnu seletada uuel ja vallatul moel siis, kui meeskond jääb mängulaual pidama mõnele „Vallatule ruudule“. Tavahind 14,50. Soodushinnaga karbil puudub ümbriskile ja on kohe saadaval. Vanusele 11+
Hind:  12,00€  (Kood:TAC-02709T)

Viskemäng

Lõbusate värviliste rõngastega viskemäng. Mõeldud vanusele 18 kuud kuni 99 aastat. HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad, lämbumisoht.
Hind:  4,40€  (Kood:EC-8/136)
dpd
dpd
lastekas.ee
© Lusti Lastepood / OÜ Kodukliima 2018