Lusti Lastepood


  Korv

Käsitöö linikud, kruusid

Siit saab tellida mitmes suuruses käsitöö linikuid, mis on valmistatud kas heegelniidist või linasest niidist, nii kootud kui heegeldatud

KOHE SAADAVALElulõngadega kruus

Eritööna kaunistatud portselanist valge silindrikujuline kruus elulõngade pildiga ümber kruusi. Pilt on kinnitatud kõrgkuumus ahjus. Kruusi läbimõõt 7,2 cm ja kõrgus 10 cm. Kena tarbeese lillesõbrale. Kohe saadaval 2 tk.
Hind:  6,00€  (Kood:Kruus-elulong1)

KOHE SAADAVALElulõngadega kruus, lilled sangal

Eritööna kaunistatud portselanist silindrikujuline kergelt kreemika värviga kruus elulõngade pildiga ümber kruusi. Kaunistus on ka kruusi sangal. Pilt on kinnitatud kõrgkuumuse ahjus 800 kraadi juures. Kruusi läbimõõt on 7,2 cm ja kõrgus 10 cm. Kena tarbeese lillesõbrale. Kohe saadaval 6 tk
Hind:  6,00€  (Kood:Kruus-elulong2)

KOHE SAADAVALKruusid

Valge, õhemast portselanist silindrikujuline kruus, mille ülaserv on pisut laienev. Ümber kruusi on elulõngaõied, ka sangal on väike õieke. Kohe olemas 1 tk.
Hind:  6,00€  (Kood:Kruus-elulong3)

KOHE SAADAVALBeež heegeldatud linik, 54 cm

Beež heegeldatud linik, puuvillasest heegelniidist. Läbimõõt 54 cm. Eesti käsitöö, mis sobib kokku nii antiik- kui kaasaegse mööbliga. Pesta käsitsi, peale pesu kergelt tärgeldada, venitada, triikida. Olemas 1 tk.
Hind:  15,00€  (Kood:Linik-BH45)

KOHE SAADAVALHeegeldatud linane linik 52 cm

Suur heegeldatud linik, linasest niidist, värvus tumehall. Läbimõõt 52 cm. Eesti käsitöö, mis sobib kokku nii antiik- kui kaasaegse mööbliga. Pesta käsitsi, peale pesu kergelt tärgeldada, venitada, triikida. Olemas 1 tk.
Hind:  19,00€  (Kood:Linik-LH52)

KOHE SAADAVALHeegeldatud linik 43 cm

Heegeldatud linik, puuvillasest heegelniidist, värvus punane (pisut lillakat tooni). Läbimõõt 43 cm. Eesti käsitöö, mis sobib kokku nii antiik- kui kaasaegse mööbliga. Pesta käsitsi, peale pesu kergelt tärgeldada, venitada, triikida. Olemas 1 tk.
Hind:  14,00€  (Kood:Linik-HP43)

KOHE SAADAVALKollane hegeldatud linik 46 cm

Kollasest puuvillasest heegelniidist heegeldatud käsitöö linik. Läbimõõt 46 cm
Hind:  17,00€  (Kood:Linik-SK46)

KOHE SAADAVALKootud punane linik 33 cm

Kootud linik, puuvillasest heegelniidist, värvus punane. Läbimõõt 33 cm. Eesti käsitöö, mis sobib kokku nii antiik- kui kaasaegse mööbliga. Pesta käsitsi, peale pesu kergelt tärgeldada, venitada, triikida. Olemas 1 tk.
Hind:  14,00€  (Kood:Linik-KP33)

KOHE SAADAVALOvaalne linik 36 x 20,5 cm

Ovaalne heegeldatud linik, puuvillasest heegelniidist, värvus punane (pisut roosaka tooniga). Läbimõõt 36 x 20,5 cm. Eesti käsitöö, mis sobib kokku nii antiik- kui kaasaegse mööbliga. Pesta käsitsi, peale pesu kergelt tärgeldada, venitada, triikida. Olemas 1 tk.
Hind:  12,00€  (Kood:Linik-OHP36x20)

KOHE SAADAVALVäike kootud linik 21 cm

Väike kootud linik, puuvillasest heegelniidist, värvus lillakaspunane. Läbimõõt 21 cm. Eesti käsitöö, mis sobib kokku nii antiik- kui kaasaegse mööbliga. Pesta käsitsi, peale pesu kergelt tärgeldada, venitada, triikida. Olemas 1 tk.
Hind:  10,00€  (Kood:Linik-VKL21)
dpd
dpd
lastekas.ee
© Lusti Lastepood / OÜ Kodukliima 2018