Lusti Lastepood


  Korv

Tegevusraamatud

Tegevusraamatutes on palju huvitavaid ülesandeid. Mõnedes raamatutes on rebitavad lehed, mõnes raamatus on kleepsupildid ja mõnes võib pliiatsiga ülesandeid lahendada. Vaata ka tegevuskaarte, õppekaarte ja teisi reisimänge siit:

KOHE SAADAVALTegevusraamat 101 kadunud päkapikku

Aita jõuluvana ebatavalise ülesandega! Ülesanne on leida 101 kadunud päkapikku. Üks neist on eriti vallatu. Ta põgenes raamatu kaanelt ja jookseb läbi terve raamatu, püüdes end peita igal lehel! Kas jõuad talle järele ja saad ta kätte? Alustame! Raamatust leiad erinevaid tegevusi: leia paarilised, erinevuste otsimine, labürintide läbimine, põhjapõtrade talli ja postkontorisse peitu pugenud päkapikkude otsimine, mustrite joonistamine, piparkookide kaunistamine ja palju muud!
Hind:  8,80€  (Kood:Dada-101kadunud)

Tegevusraamat lapsele reisi ajal

Tegevusrohke raamat pakub piisavalt kaua tegevust. Saab otsida pildilt esemeid ja detaile, joonistada ja värvida, ühendada pilte punkthaaval, loendada ja nuputada. Lisaks erinevuste leidmine ja erinevad osavusmängud. Raamatu lõpus, viimastel lehekülgedel on mõistatuste vastused. Sisaldab palju kleebiseid. Hea ajaviitekaaslane lennukis, autos, rongis, bussis. Pliiatseid eraldi kaasas pole. Raamatus on 64 lehekülge ja suurus 215x250 mm
Hind:  8,20€  (Kood:DADA-reisiraamat)

Tegevusraamat lapsele Puhkuse ajal

Tore tegevusraamat pakub sulle pika auto-, bussi- või lennusõidul seltsi. Raamatus on ligi 100 ülesannet (102 lehekülge: otsimis- ja osavusmängud, sõnarägastikud, saad värvida suve- ja talvepilte, ühendada pilte punkthaaval, leida kahe pildi vahel erinevusi jne. Erinevad ülesanded viivad sind loomaaeda, randa, safarile, piknikule, laeva- ja bussireisile, kalapüügile, lennujaama. Raamatu lõpus, viimastel lehekülgedel on mõistatuste vastused. Raamatu lehed on väljarebitavad. Pliiatseid eraldi kaasas pole. Suurus on 17,5 x 22,5 x 1,0cm, kaal 275 gr. Vanusele 4+ aastat.
Hind:  7,70€  (Kood:Dada-Puhkuseajal)

Tegevusraamat Loodus ja loomad

Mahukast raamatust (64 lk.) saad teada, kuidas kasvab taim ning kuidas arenevad konnad, õpid tundma loomade lapsi ja avastad, milline leht kuulub millisele puule. Ka mänge on ohtralt: osavus-, otsimis- ja tähelepanumängud, erinevuste otsimine, loendamisülesanded. Lisaks saad värvida, joonistada kujunditest loomi, linde, puid ja lilli. Lihtsad õpetused näitavad, kuidas teha looduslike vahenditega lehepilte ja meisterdada kivi-inimesi! Vanusele 4+ aastat. Mõõdud: 21,5x25x0,7 cm, 272 gr.
Hind:  7,70€  (Kood:Dada-loodus)

KOHE SAADAVALMinu esimene tegevusraamat. Aed

Montessori pedagoogika märksõnad on loovus, valikuvabadus, lihtsus, mitmekesisus ja õpirõõm. Kompimis-, kuulmis- ja nägemiskogemuste saamine on hädavajalik. Ülesannete raskusaste muutub raamatus järk-järgult keerulisemaks, kuid lubage lapsel alustada just sellelt leheküljelt, mis talle meeldib. Sisu: 40 lk + 8 lk kleebiseid Soovitatav vanus: 5-6 Raamatu suurus: laius 215 mm, kõrgus 270 mm, sügavus 5 mm.
Hind:  7,90€  (Kood:Dada-aed)

KOHE SAADAVALMinu esimene tegevusraamat. Metsloomad.

Montessori pedagoogika märksõnad on loovus, valikuvabadus, lihtsus, mitmekesisus ja õpirõõm. Kompimis-, kuulmis- ja nägemiskogemuste saamine on hädavajalik. Ülesannete raskusaste muutub raamatus järk-järgult keerulisemaks, kuid lubage lapsel alustada just sellelt leheküljelt, mis talle meeldib. Sisu: 40 lk + 8 lk kleebiseid. Soovitatav vanus: 3-4 Raamatu suurus: laius 215 mm, kõrgus 270 mm, sügavus 5 mm
Hind:  7,90€  (Kood:Dada-metsloomad)

KOHE SAADAVALTegevusraamat Mereröövlite maailm

Nuputamis- ja värvimisülesannete lahendamise käigus saab teada, mismoodi röövlielu piraadilaeval käib. Näiteks seda, kuidas piraadid laeva eest hoolitsevad, oma vaba aega veedavad, pidu peavad või millised reeglid laeval valitsevad ning kuidas nendest üle astujaid karistatakse. Nuputamisülesannetes tuleb otsida aardeid, leida piltidelt erinevusi, pilte värvida ja palju muud huvitavat. Haara pliiats ning seikle piraadilaeval! Raamat on mõeldud lastele alates 4. eluaastast. Raamatus on 64 lehekülge ja suurus on 21,7x25 cm.
Hind:  7,70€  (Kood:Dada-mereroovlid)
dpd
dpd
lastekas.ee
© Lusti Lastepood / OÜ Kodukliima 2024