Lusti Lastepood


  Korv

TAIMEPOOD

Mägiebaküpress SquarrosaPuu on sinakashallide pehmete okastega koonilise kasvukujuga. Soodsates kasvutingimustes võib kasvada 6-7 m kõrguseks ja kuni 6 m laiuseks (siiski mitte Eestis). Eelistab sooja, külmade tuulte eest varjatud kasvukohta. Kevadeks tekivad võra keskele pruunide okastega oksad, mida on kerge eemaldada ja sellega jääb põõsas seest hõredamaks. Värsked noorte okastega sinakashallid kasvud on okste otsaosas. Kui kasvu pidurdamiseks latv ära lõigata, hakkab puu rohkem laiusesse kasvama. Tavahind oli 10,00€.

Hind: 8,00€
Kood: ebakypress* Valikus on umbes 60 cm kõrgune mägiebaküpress, mis tuleks istutades panna sügavamalt maasse kui ta praegu potis on.
* Valikus oleval 50 cm kõrgusel mägiebaküpressil on oksad ettepoole ja külgedele. Tagumine pool on tühi, seega sobiks kasvama sellisesse kohta kus tagumine külg ei pea väga esinduslik olema ja seal ei olekski ruumi laiutada.
* Valikus olev 45 cm kõrgune mägiebaküpress on teistest väiksem ja vajab samuti sügavamale istutamist kui ta praegu potis on.dpd
dpd
lastekas.ee
© Lusti Lastepood / OÜ Kodukliima 2018