Lusti Lastepood


  Korv

Õppemängud

Lauamäng Matemaatika on lihtneMäng 8-15-aastastele ja vanematele, abiks matemaatikatehete õppimisel. Mäng on loodud selleks, et aidata koolilastel õppida läbi mängu nelja põhilist matemaatikatehet ning treenida peastarvutamise oskust lõbusalt ja võistlusmomenti pakkuval viisil. Mängureeglid on lihtsad. Mängu mängides veendud, et matemaatika õppimine on lihtne. Matemaatikaõpetajad soovitavad! Mängul on kolm erinevat raskustaset: I TASE 2-3 klassi õpilastele, II TASE 4-6 klassile, III TASE 7-9 klassile. Tavahind 14,20€.

Hind: 12,60€
Kood: AMMI-matemMängulaud koosneb 100 ruudust, millel on numbrid 1-100. Ruutudes ühest sajani on iga ruudu allääres numbripaarid, millega hakatakse arvutama. Täring näitab, mis tehe tuleb sooritada või tuleb hoopis vastata kaardil olevale küsimusele.

Mängu algidee on pärit Aasiast ja seda on Eestis kohandatud ning koos õpilaste ja matemaatikaõpetajatega testitud ning täidetud.

See on suurepärane matemaatika õppevahend ning sobib kasutamiseks vaheldumisi tavaliste õppetehnikatega.

Mäng arendab matemaatiliste tehete lahendamise kiirust ja vähendab vigade teket. Õppimine ei ole igav ja tüütu, vaid on hoopis lõbus ja kaasahaarav mäng!

Komplekti kuuluvad: mängualus, täringud 2tk, mängunupud 4tk, õpetaja kaardid küsimustega 42tk. Pakend ja kasutusjuhend on eesti keeles.

Karbi suurus: 31,5 x 16,5 x 3,3 cmdpd
dpd
lastekas.ee
© Lusti Lastepood / OÜ Kodukliima 2018