Lusti Lastepood


  Korv

UUDISED

Siia lehele on välja toodus mõned mänguasjad, et neid teiste hulgast märkaksid! Legode valikut muudame ja täiendame pidevalt.Lauamängude lehel on uus mängude raamat "Tegevusraamat lapsele reisi ajal". Raamatu lõpus on mõistatuste vastused. Sisaldab ka kleepsulehti.

Lauamängude lehel on mitmed reisimängud, nendest uuemad on Choco ja Kellatornid. Rohkem reisimänge leiad lehelt "lauamängud"Vaata mõtlemist ja käeosavust arendavaid puslesid
Info Saku kandis elavatele beebidele!
Tulge võimlemistundi ja ujumistundi Sakku!

Täpsemalt loe lehelt titatunnidLauamängud, mis koostatud Eestis!
"Tegevuskaardid 100 mängu õues ja toas", "Head Eesti mõistatused", "Eesti vanasõnad" ja "Head Eesti mängud" leiad lehelt "lauamängud"Kaardimäng lastele "Must notsu" - täpselt selline nagu vanasti oli ja "Loovkaardid Väike Taibu 2"
Lehel "Beebile" on mitmed muusikalised mänguasjad vanusele 6+ kuud.Käelist tegevust arendab Mosaiigimäng ja Templitekomplekt. Need leiad lehelt Kunst&käsitöö .Meil on suur Legode valik. Legod on grupeeritud teemade kaupa. Jaotus avaneb, klikates pealkirja Legod .Pakume mitmeid erinevaid köögikomplekte tüdrukutele . Köögikomplektid leiad lehelt "Kodumängud"Lauamängud leiad lehelt "Lauamängud":


dpd
dpd
lastekas.ee
© Lusti Lastepood / OÜ Kodukliima 2018